Novinky

13 / 10 / 2017Bc. Luisa Drobná — Back Office Assistant

Bc. Luisa Drobná — Back Office Assistant

Bc. Luisa Drobná nastoupila do společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. na pozici Back Office Assistant, kde se bude věnovat administrativě, personalistice a odborným překladům a zařizuje vše potřebné pro běžný chod organizace.

celý článek >>

6 / 10 / 2017

Úspěšná tisková konference Slovenského centra tkanív a buniek

Slovenské centrum tkanív a buniek jako sesterská společnost Národního Centra Tkání a Buněk,  uspořádala v Bratislavě dne 29. 9. 2017 tiskovou konferenci na téma „Zázraky ľudského tela“ alebo súčastnosť a perspektíva regeneratívnej medicíny v Slovenskej republike za účasti MUDr. Gabriela Pallaye,CSc. a RNDr. Evy Matějkové.

celý článek >>

4 / 10 / 2017

POKLAD NEBO BIOLOGICKÝ ODPAD?

Porod jako unikátní možnost uchovat perinatální kmenové buňky z pupečníkové krve, tkáně pupečníku a placenty

celý článek >>

29 / 9 / 2017MUDr. Serhiy Forostyak, Ph.D. Vedoucí experimentální laboratoře

MUDr. Serhiy Forostyak, Ph.D. Vedoucí experimentální laboratoře

Doktor Forostyak absolvoval v roce 2005 lékařskou fakultu na Termopilské státní lékařské univerzitě (s vyznamenáním). Po absolvování specializace prvního stupně ve všeobecné chirurgii (2008) pokračoval ve studiu na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a Ústavu experimentální medicíny České Akademie Věd.

celý článek >>

8 / 9 / 2017Mgr. Iveta Minaříková — Odborný asistent vývoje

Mgr. Iveta Minaříková — Odborný asistent vývoje

Mgr. Iveta Minaříková nastoupila do společnosti Národní centrum tkání a buněk, a.s. na pozici Odborného asistenta vývoje, kde je jejím hlavním úkolem vědecko-výzkumná činnost na vývoji produktů z lidských tkání a buněk.

celý článek >>

2 / 8 / 2017Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská nastoupila do společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. na pozici Back Office Assistant, kde má na starost především personální agendu, ale také zajišťování dalších nezbytných administrativních činností včetně odborných překladů.

celý článek >>

10 / 7 / 2017Mgr. Ondřej Štec — Projektový manažer

Mgr. Ondřej Štec — Projektový manažer

Mgr. Ondřej Štec nastoupil do společnosti Národní centrum tkání a buněk, a.s. na pozici projektového manažera. Bude se podílet na přípravě žádostí o dotace na výzkum, vývoj a rozvoj společnosti a na realizaci jednotlivých projektů.

celý článek >>

9 / 7 / 2017Ing. Miloš Bělehrad — Production Director

Ing. Miloš Bělehrad — Production Director

Ing. Bělehrad byl k 1. červenci 2017 jmenován do pozice Production Director ve společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk, a.s.

celý článek >>

23 / 6 / 2017

Podporujme mladé vědce v Moravskoslezském kraji

Herbert Pavera, poslanec TOP 09 za Moravskoslezský kraj, dnes uspořádal konferenci na půdě Poslanecké sněmovny, která se věnovala aplikaci vědy a podpoře vzniku nejen biotechnologických firem. Konference se zúčastnili zástupci státních institucí, akademické sféry i úspěšných podniků ze severní Moravy.

celý článek >>

21 / 6 / 2017

Společnost SCLnow zavádí ISO/TC 276 v oblasti Biotechnologie

V rámci standardizace procesů společnosti SLCnow byla dne 14. Května 2017 podána žádost o registraci normy ISO / TC276 v oblasti biotechnologie a v oblasti analýzy a zpracování dat. 

celý článek >>

16 / 6 / 2017
13 / 6 / 2017Ing. Tamara Gorecká — Key Account Manager

Ing. Tamara Gorecká — Key Account Manager

Ing. Tamara Gorecká byla vybrána na obsazení pracovní pozice Key Account Managera pro společnost PrimeCell Advanced Therapy a. s. Jakožto člen prodejního týmu bude odpovědná za implementaci marketingové a prodejní strategie všech produktů společnosti ve Slovenské republice.

celý článek >>

16 / 5 / 2017

Léčba chronických ran s využitím amniové membrány přinesla vynikající výsledky

V LDN Humpolec byla zahájena pilotní studie na léčbu ran amniovou membránou. Nyní, po několika týdnech léčby amniovou membránou, již můžeme prokázat signifikantní zlepšení stavu rány u vybraných pacientů a potvrdit předpokládaný účinek amniové membrány. Aplikace amniové membrány urychlila proces hojení a obnova kožního krytu probíhala bez viditelných známek jizvení.

celý článek >>

Národní Centrum Tkání a Buněk a.s.

Palachovo náměstí 726/2
625 00 Brno
Česká republika
 
Napište nám:  info@natic.cz
Odběr pupečníkové krve: pupecnikova.krev@natic.cz
Kontakt pro pacienty: info.pacienti@natic.cz 
Tel.: +420 511 180 702

Zůstaňte s námi v kontaktu

© Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. /All rights reserved/ privacy policy / terms of use