Novinky

2 / 8 / 2017Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská — Back Office Assistant

Mgr. Renáta Chlumská nastoupila do společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. na pozici Back Office Assistant, kde má na starost především personální agendu, ale také zajišťování dalších nezbytných administrativních činností včetně odborných překladů.

celý článek >>

10 / 7 / 2017Mgr. Ondřej Štec — Projektový manažer

Mgr. Ondřej Štec — Projektový manažer

Mgr. Ondřej Štec nastoupil do společnosti Národní centrum tkání a buněk, a.s. na pozici projektového manažera. Bude se podílet na přípravě žádostí o dotace na výzkum, vývoj a rozvoj společnosti a na realizaci jednotlivých projektů.

celý článek >>

9 / 7 / 2017Ing. Miloš Bělehrad — Production Director

Ing. Miloš Bělehrad — Production Director

Ing. Bělehrad byl k 1. červenci 2017 jmenován do pozice Production Director ve společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk, a.s.

celý článek >>

23 / 6 / 2017

Podporujme mladé vědce v Moravskoslezském kraji

Herbert Pavera, poslanec TOP 09 za Moravskoslezský kraj, dnes uspořádal konferenci na půdě Poslanecké sněmovny, která se věnovala aplikaci vědy a podpoře vzniku nejen biotechnologických firem. Konference se zúčastnili zástupci státních institucí, akademické sféry i úspěšných podniků ze severní Moravy.

celý článek >>

21 / 6 / 2017

Společnost SCLnow zavádí ISO/TC 276 v oblasti Biotechnologie

V rámci standardizace procesů společnosti SLCnow byla dne 14. Května 2017 podána žádost o registraci normy ISO / TC276 v oblasti biotechnologie a v oblasti analýzy a zpracování dat. 

celý článek >>

16 / 6 / 2017
13 / 6 / 2017Ing. Tamara Gorecká — Key Account Manager

Ing. Tamara Gorecká — Key Account Manager

Ing. Tamara Gorecká byla vybrána na obsazení pracovní pozice Key Account Managera pro společnost PrimeCell Advanced Therapy a. s. Jakožto člen prodejního týmu bude odpovědná za implementaci marketingové a prodejní strategie všech produktů společnosti ve Slovenské republice.

celý článek >>

16 / 5 / 2017

Léčba chronických ran s využitím amniové membrány přinesla vynikající výsledky

V LDN Humpolec byla zahájena pilotní studie na léčbu ran amniovou membránou. Nyní, po několika týdnech léčby amniovou membránou, již můžeme prokázat signifikantní zlepšení stavu rány u vybraných pacientů a potvrdit předpokládaný účinek amniové membrány. Aplikace amniové membrány urychlila proces hojení a obnova kožního krytu probíhala bez viditelných známek jizvení.

celý článek >>

5 / 5 / 2017MUDr. Kateřina Fialová, Ph.D. — Lékař

MUDr. Kateřina Fialová, Ph.D. — Lékař

MUDr. Kateřina Fialová, Ph.D. začala pracovat ve společnosti Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. jako lékař v dubnu 2017. Bude se podílet na vědecké a výzkumné činnosti zaměstnavatele, zejména při vývoji produktů z lidských tkání a buněk, zvířecích a klinických studiích společností skupiny PrimeCell, komunikaci s lékařskými institucemi v oblasti využití lidských tkání, přednáškové a publikační činnosti.

celý článek >>

24 / 4 / 2017

Bezpečnější nakládání s tkáněmi a buňkami

Národní centrum tkání a buněk velmi vítá podpis novely Zákona o lidských tkáních a buňkách. Jde o významný a důležitý krok, který sjednotí kódování všech tkání a buněk v rámci EU a také požadavky na dovoz tkání a buněk z nečlenských zemí. Z alfanumerického kódu bude možné vyčíst původ tkání včetně tkáňového zařízení, které tkáně opatřilo. Novela tak de facto zamezí nelegálním spekulacím s lidskými tkáněmi. Přijetím novely se Evropa stane zcela bezpečným zpracovatelem tkání a nebude nijak možné ani využít nelegálně opatřené tkáně ze zemí mimo EU.

celý článek >>

11 / 4 / 2017

Národní Centrum Tkání a Buněk získalo opět nejvyšší dodavatelské hodnocení od Fakultní nemocnice Brno

Zveřejnění výsledků vyhodnocení dodavatelů od Fakultní nemocnice Brno znamenalo pro Národní Centrum Tkání a Buněk opětovné získání nejvyššího hodnocení, tedy kategorie A.

celý článek >>

6 / 4 / 2017Ing. Michaela Prudíková

Ing. Michaela Prudíková

Ing. Michaela Prudíková nastoupila do společnosti Národní centrum tkání a buněk, a.s. na novou pozici Laborant úseku kontroly kvality. Je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně...

celý článek >>

27 / 3 / 2017

Prime Cell láká do Ostravy biotechnologické start-upy ze zahraničí. Inkubátor sází na propojení oborů

  • Společnost Prime Cell, která se zabývá regenerativní medicínou, oddělila vlastní vývoj od bioinkubátoru pro start-upy a rozdělila se na dvě nové firmy.
  • Pro inkubátor hledá nadějné výzkumníky v cizině, základem je to, že budou řešit problémy v různých oborech.
  • Prime Cell chce letos zahájit testování léku na ucpané tepny na lidech.

celý článek >>

Národní Centrum Tkání a Buněk a.s.

Palachovo náměstí 726/2
625 00 Brno
Česká republika
 
Napište nám:  info@natic.cz
Odběr pupečníkové krve: pupecnikova.krev@natic.cz
Kontakt pro pacienty: info.pacienti@natic.cz 
Tel.: +420 511 180 702

Zůstaňte s námi v kontaktu

© Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. /All rights reserved/ privacy policy / terms of use