<< zpět na seznam
Hlasování Valné hromady Česko Izraelské Smíšené Obchodní Komory. V popředí čestný předseda ČISOK, bývalý ministr průmyslu a obchodu, pan Miroslav Grégr.

Předseda dozorčí rady PrimeCell Therapeutics byl zvolen členem Rady Česko-Izraelské Smíšené Obchodní Komory

Do čela komory byl již počtvrté zvolen president JUDr. Pavel Smutný. Dalšími novými členy se stali J. E. Mgr. Tomáš Pojar, bývalý velvyslanec ČR v Izraeli, Ing. Miroslav Tym, Ing. Jan Vratník Znovuzvoleni byli pánové Ing. Martin Kult, Ing. Jiří Maceška, Ing. Petr Mothejl, RNDr. Jiří Schlanger.

Komora se bude v novém volebním období zaměřovat více na propojení vědy a výzkumu, podporu byznysu, transfer know-how, technologií a inovací. Nejbližší událostí ČISOK bude již čtvrtý ročník Ceny Arnošta Lustiga, který se uskuteční dne 12. května 2015.

 

PrimeCell Therapeutics a.s. je česká hi-tech biotechnologická společnost zaměřená na oblast regenerativní medicíny. Vyvíjí léčivé přípravky a produkty regenerativní medicíny, které zvyšují kvalitu života občanů. Společnost patří mezi evropskou špičku v oblasti buněčné terapie, tkáňového inženýrství a spolupracuje s nejvýznamnějšími světovými vědeckými institucemi na uvádění výsledků vědy a výzkumu do praxe. Společnost byla založena v roce 2007. Dceřiné společnosti PrimeCell Therapeutics a.s. jsou Národní centrum tkání a buněk a.s. a 4MEDi – Centrum buněčné terapie a diagnostiky a.s. www.primecell.cz

Česko-izraelská smíšená obchodní komora (ČISOK) je nezisková nevládní organizace, která vznikla v květnu 1996. Jejím polem působnosti je zejména posilování vzájemných obchodních vztahů mezi českými a izraelskými subjekty, jimž poskytuje odbornou pomoc. Více na: www.cisok.cz.

Národní Centrum Tkání a Buněk a.s.

Palachovo náměstí 726/2
625 00 Brno
Česká republika
 
Napište nám:  info@natic.cz
Odběr pupečníkové krve: pupecnikova.krev@natic.cz
Kontakt pro pacienty: info.pacienti@natic.cz 
Tel.: +420 511 180 702

Zůstaňte s námi v kontaktu

© 2018 Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. Všechna práva rezervována. Podmínky používání (Terms of Use).
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR).