Inovativní strategie

Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. buduje značku „NTC Laboratories™“ jako symbol praktické aplikace špičkového know-how. Cílem je využití produktů z oblasti Moderní terapie  (Advanced therapy)  určených jak k nemocniční léčbě pacientů, tak ke zvýšení životaschopnosti lidského organismu prostřednictvím sofistikovaných implantátů tkání a buněk.

Snažíme se uvádět originální nápady do praxe a co nejvíce podporovat procesy jejich tvorby zejména výraznou podporou vědecké základny a vytvářením prostoru pro přirozené propojení akademického a komerčního světa v oblasti Moderní terapie na evropské úrovni. Podporujeme přínosné inovace z oblasti vědy a výzkumu v úzké spolupráci s lékaři.

V rámci inovace produktů systematicky zlepšujeme jak jejich vlastnosti, tak způsob jejich výroby. Vyvíjíme nové typy výrobních, měřicích a zpracovatelských zařízení pro oblast bioimplantologie. Úzce spolupracujeme s dalšími společnostmi a akademickými institucemi na nových typech zdravotnických materiálů a nosičů buněk. Disponujeme špičkovým laboratorním vybavením a řadou světově ojedinělé technologie. Jde například o unikátní zařízením na vývoj a výrobu nanovláken.

Nápady pro nové produkty a inovace jsou výsledkem činnosti našich vlastních pracovníků a vznikají také na základě konkrétních požadavků lékařů nebo prostřednictvím technologického transferu z akademické oblasti.

Národní Centrum Tkání a Buněk a.s.

Palachovo náměstí 726/2
625 00 Brno
Česká republika
 
Napište nám:  info@natic.cz
Odběr pupečníkové krve: pupecnikova.krev@natic.cz
Kontakt pro pacienty: info.pacienti@natic.cz 
Tel.: +420 511 180 702

Zůstaňte s námi v kontaktu

© 2018 Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. Všechna práva rezervována. Podmínky používání (Terms of Use).
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR).